Poradci

Ivana Paštová - HRADEC KRÁLOVÉ
Ivana Paštová , jsem z Hradce Králové, kde mám obchod s chovatelskými potřebami, ale věnuji se především prodeji mraženého masa, pro krmení tzv. BARF.
 
V roce 2016 jsem založila psí školu Ivana- Výcvik Hrou Happy Pet ve které učíme nový mladý sport DOG PULLER HK  a od roku 2017 je další činností této školy hrou Hersenwerk pro psy. Ve své škole psi necvičím, ale vychovávám a to pomocí her :-) s pozitivním přístupem.
 
 

 

Kateřina Růtová - PRAHA
 
Lenka Frková - PRAHA
 
Věra Pisárová - BRNO
Hersenwerk mě okouzlil od první chvíle, kdy se k nám dostal :)
Jsem veterinární technička a tuto krásnou práci jsem dělala u koní a pak 11 let v útulku a teď pracuji pro firmu 4dox, kde jsem od jejího začátku. Mám obchod v Brně - U Tiffany, kde je možné vést soukromé lekce, ale i koupit dečky na HW a knížky o HW.
Mám 3 psy - bulteriérku Táju, borderteriérky Tiffany a Meddy. Věnuji se s nimi různým aktivitám - poslušnost, obrany, nosework, hersenwerk, stopy.
 
 
 
 
Eva Martinková
 
Martina Hubačová - PRAHA

Certifikovaný poradce Hersenwerku pro Českou republiku (individuální lekce).

Martina je psí instruktorkou v psí školce pro štěňata. Věnuje se etologii zvířat a hlavolamům pro psy. Aktuálně má doma labradorského retrívra jménem Connie. Pracuje jako veterinární sestra na klinice MVDr. Martiny Načeradské, kde ji můžete najít.

https://www.psiskolka.com/hersenwerk/

Mobil: +420 774 418 018

Email: info@naceradska.cz

 

Lenka Zalabáková
Jitka Freibauerová - PRAHA
Jana Švejdová
Michaela Jirková
Zuzana Posávadová
Dagmar Kopřivová
Iveta Dupalová
Certifikovaná poradkyně Hersenwerku pro Českou republiku (individuální lekce).
 
Iveta Dupalová se aktivně věnuje těmto psím disciplínám dogdancing, triky, obedience, dogfrisbee. Rekreačně provozuje coursing, agility, pasení a účast na výstavách. Treibball mají jen pro zábavu, protože její psi míče zbožňují. Účastní se nejrůznějších závodů jak u nás v ČR, tak i v zahraničí se svými psy plemen border kolie a pumi.
 
Několikrát ročně vystupují na večírcích, firemních akcích a plesech. Pravidelně se účastní různých seminářů včetně zahraničních, aby byla stále informovaná o novinkách, jež se v kynologických disciplínách dějí.
 
Odměnou jí jsou stále nové informace ve výcviku psů. Její webové stránky jsou www.dupici.cz
 
 
Lukáš Zavřel - BRNO
Certifikovaný poradce Hersenwerku pro Českou republiku (individuální lekce).
 
Instruktor ve psí škole – adaptace a socializace psů, komunikace psovod a pes, nácvik základní poslušnosti, příprava na zkoušky dle ZŘ KJ Brno.
 
Aktivně se věnuje přípravě psů a vzdělávání psovodů v Záchranné brigádě kraje Vysočina příprava dle ZŘ SZBK a IRO